Switchgear construction

Pracownik Produkcji Elektrycznej Blumenbecker Polska Sp. z o.o.

MiejsceKatowice - Ligota (Park Technologiczny Euro-Centrum)

Poszukujemy rzetelnej i sumiennej osoby, do której obowiązków należeć będą prace związane z produkcją szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie produkcji szaf sterowniczych, montaż szaf sterowniczych  oraz okablowanie instalacji elektrycznych
  • Analiza interpretacji schematów elektrycznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryk, mechatronik, elektronik, automatyk)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Sumienność i rzetelność
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Gwarantujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w zgranym i przyjaznym zespole
  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok) i stałe wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą"), imprezy integracyjne, paczki świąteczne dla pracowników
  • Szkolenia i rozwój umiejętności
  • Zgrany i przyjazny zespół

Dokumenty proszę przesłać do:

Pani Edyty Danch

Blumenbecker Polska Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice

Telefon: +48  32 278 70 80 – 507
Telefon komórkowy: + 48 882 102 166
Email: edanch@blumenbecker.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.