Programming of regulated drives

Programátor / System technik pre roboty Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Místo výkonu práce: Bratislava

Koho hľadáme:

Ak si pracovitý, rád sa učíš nové veci, máš technické a logické myslenie, nebojíš sa výziev, manuálnej práce, hľadáš zaujímavú a rozmanitú prácu tak si na správnom mieste.

Hľadáme človeka, ktorý bude samostatne programovať priemyselné roboty popredných značiek ako KUKA, ABB, FANUC. Pozná, alebo chce si rozšíriť svoje znalosti o KUKA robotoch na expertnú úroveň.

Ak ťa naša ponuka oslovila budeme radi ak nám zašlete svoj životopis, ktorý starostlivo posúdime a spracujeme.

Náplň práce:

  • Uvádzanie robotov do prevádzok

  • Programovanie robotov
  • Výjazdy k zákazníkom pri systémových poruchách
  • Doprovod výroby robotických liniek
  • Technická podpora a poradenstvo
  • Zaškolovanie zákazníkov pre prácu z robotmi
  • Práca s elektrokomponentami robotických riadení

Čo požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zamerania, mechatronika
  • Záujem o robotiku

  • Schopnosť aj samostatne pri riešení zákaziek

  • Ochota cestovať

  • Znalost anglického alebo nemeckého jazyka na komunikativnej úrovni

  • VP sk. B (aktívny vodič)

Čo ponúkame / Benefity:

  • Zaujímavá práca a zázemie medzinárodnej firmy (Nemecko)
  • Stabilné pracovné miesto s výbornou perspektívou do budúcnosti
  • Moderné pracovné prostredie, skúsený a priateľský tým mladých kolegov
  • Samostatnú prácu s vysokou mierou osobnej zodpovednosti
  • Rozmanitá práca technického charakteru
  • Prístup k najmodernejšej technike
  • Osobný rozvoj a vzdelávanie v oblasti priemyselnej robotiky
  • Mobilný telefón
  • Notebook
  • Multi-sport karta
Vyberte súbor...

Svoje CV posielajte na:

Blumenbecker Slovakia s.r.o.
Pán Radovan Papík
Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava 3
rpapik(at)blumenbecker.com
T: +421 908 721 900