Programming of regulated drives

Programátor PLC Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Místo výkonu práce: Bratislava

Do automatizačného tímu hľadáme PLC programátora so skúsenosťami z oblasti priemyselnej automatizácie.

Nevýhoda pozície programátora PLC spočíva v nutnosti často cestovať a veľa času tráviť mimo domova. U nás ti ponúkame možnosť pracovať prevažne v sídle firmy.

Navrhujeme a staviame robotické bunky a jednoúčelové automatizované stroje, ktoré oživujeme a programujeme u nás, na hale v Bratislave. Následne ich presúvame ku koncovým zákazníkom, prevažne po Slovensku. Naši zákazníci sú z automotive ale aj z iných oblastí priemyslu.

Hľadáme niekoho, kto už má nejaký projekt za sebou, uvedomuje si dôležitosť komentárov a dobrej projektovej dokumentácie. Chceme sa zamerať na štandardizáciu a zastupiteľnosť pri programovaní.

Ak ťa naša ponuka oslovila budeme radi ak nám zašleš svoj životopis, ktorý starostlivo posúdime a spracujeme.

Náplň práce:

  • Programovanie PLC na riadenie robotických pracovísk a jednoúčelových strojov

  • Tvorba HMI aplikácií

  • Uvádzanie strojov a automatických liniek do prevádzky

  • Vývoj SW pre systémy zberu dát

  • Technická podpora pri servisnej činnosti

  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi

  • Spolupráca s ostatními členmi týmu

  • Cestovanie na uvádzanie do prevádzky po Slovensku a zahraničí

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zamerania
  • Záujem o priemyselnú automatizáciu

  • Schopnosť pracovať v týme ale aj samostatne

  • Ochota pracovat na projektoch v doma a v zahraničí

  • Znalosť anglického/nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

  • VP sk. B

Čo ponúkame:

  • Odborná a perspektívna práca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.
  • Práca je prevažne v sídle firmy, na vývoji nových projektov. Prvotná montáž a oživovanie sa deje v našich priestoroch, kde sa trávi najviac času.
  • Možnosť sebarealizácie na projektoch
  • Podpora na profesnom a ľudskom raste.
  • Kolektív mladých inžinierov,
  • Sociálny program (podpora pri roznych životných udalostiach - svadba, narodenie dieťaťa, )
  • Pružný pracovný čas
  • Podpora športovania formou permanentiek,
  • Rodinná atmosféra slovenskej pobočky, stabilita a zázemie nemeckej nadnárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou.
Vyberte súbor...