Specialista elektrických pohonů
Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • návrh regulovaných pohonů – specifikace a dimenzování frekvenčních měničů a motorů
  • příprava parametrů frekvenčních měničů a vytváření řídících a regulačních algoritmů v měničích
  • uvádění automatizovaných linek s frekvenčními měniči do provozu v tuzemsku i v zahraničí
  • vytváření standardů, spolupráce s kolegy na jejich vývoji
  • vytváření zadávací a konečné dokumentace
  • spolupráce s programátory PLC a s projektanty elektro při práci na společných projektech
  • technická podpora zákazníků, servisní činnost

Co požadujeme:

  • absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • zkušenosti s aplikacemi frekvenčních měničů
  • základní znalost programování PLC výhodou
  • jazyková vybavenost: AJ a/nebo NJ na komunikační úrovni
  • schopnost týmové i individuální práce
  • ochota cestovat na stavby v tuzemsku i v zahraničí

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým pracovníků
  • Možnost samostatné práce s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s tříměsíční zkušební dobou, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 30 dnů dovolené na zotavenou včetně 3 sick days, mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba (38 hod. / týdně), stravenkový paušál (99,40 Kč / den), možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě
  • Nástup: ihned

Dokumenty prosím zašlete:

Katarína Pivokonská
HR Manager
Počernická 272/96
108 00  Praha 10
M: +420 601 068 070
kpivokonska@blumenbecker.com

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...