Pracownik biurowy Blumenbecker Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Katowice - Ligota

OPIS STANOWISKA:

  • Wprowadzanie faktur materiałowych i usługowych do systemu,
  • Kontrola cen zgodnie z ustalonymi procedurami,
  • Prace asystenckie związane ze wsparciem lidera zespołu ds. zaopatrzenia,
  • Raportowanie odnośnie prowadzonych działań do przełożonego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie,
  • Dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
  • Dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  •  Całkowite wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ:

  1. Umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie.
  2. Dobre warunki pracy.
  3. Pakiet socjalny („wczasy pod gruszą”), imprezy integracyjne dla pracowników.
  4. Przyjazna atmosfera oraz wsparcie całego działu.

Dokumenty proszę przesłać do:

Pana Łukasza Skawińskiego
Blumenbecker Polska Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
T: +48 32 351 50 65 - 134
lskawinski@blumenbecker.com