Mechanical engineer in the field of robotics solutions

Strojní konstruktér - senior Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Hledáme seniorního konstruktéra pro rozšíření našeho týmu.
Hlavní náplní práce jsou návrhy konstrukčních řešení pro projekty v robotice a automatizace.

Náplň práce:

  • Návrhy konstrukčních řešení a layout linek
  • Detailní řešení konstrukčních problémů a tvorba výkresové dokumentace
  • Příprava podkladů pro elektro projekci, pneuschémata
  • Tvorba návodů pro zákazníka
  • Zpracování podkladů od zákazníka, komunikace se zákazníkem v průběhu přípravy konstrukčních řešení
  • Spolupráce s kolegy napříč společností

Co požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ oboru strojní
  • Praxe v konstrukci strojů, výrobních linek a robotických linek min. 2 roky
  • Znalost CAD (Solid Edge, NX nebo Catie výhodou)
  • Jazyková vybavenost: čeština/slovenština na úrovni C1, AJ a/nebo NJ na úrovni A2/B1
  • Schopnost začlenit se do týmu, přizpůsobit se softwarovým standardům
  • Orientace na výsledek
  • Ochota cestovat krátkodobě na projekty v tuzemsku i v zahraničí
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Možnost samostatné práce s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Zajímavá pracovní náplň v dynamickém oboru
  • 27 dnů dovolené na zotavenou
  • 3 sick days
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Mobilní telefon, notebook
  • Školení v tuzemsku podle potřeby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Plzeň
  • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s tříměsíční zkušební dobou, poté na dobu neurčitou
  • Nástup: ihned

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...