Robot service for Kuka robots

Robotik specialista Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Programování aplikací robotů (KUKA, ABB, Fanuc atd.)

  • Návrhy technických řešení

  • Testování aplikací, optimalizace procesů

  • Práce s technickou dokumentací, tvorba manuálů

  • Odborný dozor při realizaci zakázek

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na celé zakázce podílí

  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po zakázkách po ČR i zemích EU

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ technického směru, nejlépe obory strojní/elektro
  • Praxe v robotice vítána
  • Zájem o průmyslovou automatizaci a aplikace robotů
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 6 týdnů dovolené na zotavenou, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě

Dokumenty prosím zašlete:

Jitka Kovaříková
HR/Marketing Manager
Blumenbecker Prag s.r.o.
Počernická 272/96
108 00  Praha 10
T: +420 225 511 152
jkovarikova(at)blumenbecker.cz