Mechanical engineer in the field of robotics solutions

Projektant elektro - pohony Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Hledáme projektanta elektro pro rozšíření našeho týmu.
Hlavní náplní práce je projektování v oblasti elektrotechniky.

Náplň práce:

  • Projektování  v oblasti elektrotechniky– elektrické pohony, měniče NN a průmyslové automatizace
  • Tvorba projektové dokumentace Elektro
  • Tvorba výrobní dokumentace napájecích rozvaděčů a PLC rozváděčů
  • Technická jednání se zákazníkem
  • Kompletační činnost
  • Autorský dozor případně koordinace stavby
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení
  • Specifikace technické stránky
  • Spolupráce s konstruktéry a PLC programátory

Co požadujeme:

  • SŠ / VŠ elektrotechnického směru
  • Praxe v oblasti projektování regulovaných a neregulovaných elektrických pohonů NN, průmyslové automatizace, vč. tvorby výrobní dokumentace rozvaděčů- min. 5 let
  • Orientace v oboru procesní automatizace
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v  systému Eplan
  • Znalost práce v MS Office
  • Orientace v technických normách
  • Platná elektro vyhlášku 50/1978 §6 a §10 do 1000V – možnost doplnit
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Možnost samostatné práce s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Zajímavá pracovní náplň v dynamickém oboru
  • 30 dnů dovolené na zotavenou
  • Stravenkový paušál 71,50 Kč
  • Mobilní telefon, notebook
  • Školení v tuzemsku podle potřeby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s tříměsíční zkušební dobou, poté na dobu neurčitou
  • Nástup: ihned

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...