Planning of switchgears

Programátor - vývojář se znalostí kamerových technologií Blumenbecker Prag s.r.o.

Programátor - vývojář se znalostí kamerových technologií

Náplň práce:

  • Komplexní zpracování produktu Bin Picking včetně modifikace stávajícího řešení
  • Vývoj řešení a následně aplikace řešení na konkrétních projektech
  • Účast na zavádění produktu do prodeje
  • Aplikace dalších 2D a 3D kamerových technologií při kontrole kvality, navádění robotů a podobně
  • Provádění poradenské a školicí činnosti
  • Zpracování zakázkové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na vývoji podílí
  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po tuzemských i zahraničních zakázkách.

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Znalost optických systémů, případně systému Bin Picking
  • Programování C#
  • Zájem o automatizaci a robotizaci
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba (38 hod./týdně)
  • Benefity: 27 dnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál ve výši 71,50 za den, možnost ubytování v Praze, profesní školení

Dokumenty prosím zašlete:

Iveta Čermáková
HR Manager
Blumenbecker Prag s.r.o.
Počernická 272/96
108 00  Praha 10
T: +420 225 511 152
icermakova@blumenbecker.cz

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...