Planning of switchgears

Programátor strojového vidění Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Tvorba a spolupráce na vývoji SW v oblastech strojového vidění
  • Nastavování kamerových systémů (2D)
  • Studie proveditelnosti
  • Výběr, vyhodnocení a objednávání kamer pro vyvíjené aplikace
  • Uvádění linek s kamerovým systémem do provozu
  • Spolupráce při dodávkách nových strojů a zařízení, uvádění strojů do provozu
  • Technická podpora při servisní činnosti
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na zakázkách podílí
  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po tuzemských i zahraničních zakázkách

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Zájem o robotiku
  • Výhodou zkušenost 2 – 3 roky
  • Vyhláška 50, §8
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 6 týdnů dovolené na zotavenou, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...