Planning of switchgears

Programátor C# Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Vývoj software a příprava projektů v C#, jejich implementace do řízené technologie a uvedení do provozu v tuzemsku i v zahraničí
  • Vývoj a vytváření standardů
  • Vytváření zadávací a konečné dokumentace software
  • Jednání se zákazníkem při práci na projektech
  • Spolupráce s programátory PLC při práci na společných projektechTechnická podpora, popř. zaškolení uživatelů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na zakázkách podílí
  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po tuzemských i zahraničních zakázkách

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Znalost jazyka C#
  • Orientace ve vývojovém prostředí MS Visual Studio 2013 a vyšším
  • Základní znalosti práce s databázemi (MS SQL …)
  • Znalost programování webových aplikací výhodou (html5, js …)
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 6 týdnů dovolené na zotavenou, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...