Logistik/pracovník skladu Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Bezděčín (u Mladé Boleslavi)

Náplň práce:

  • Expedice zboží (příjem a výdej - vyskladnění a vychystávání zboží, odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek, vč. kontroly dodacích listů a doprovodné dokumentace k zásilkám)
  • Ukládání, kontrola a skladování zboží
  • Organizace dopravy jednotlivých zásilek
  • Vedení předepsané evidence a provádění inventur
  • Nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor
  • Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení
  • Podpora obchodního oddělení pro včasné odbavení zakázek, vč. spolupráce s dalšími odděleními společnosti podle potřeby
  • Administrativní činnost v kanceláři (osobní agenda, vyplňování docházky, cestovní příkazy)

Co požadujeme:

  • SŠ – min. výuční list (výhodou elektro zaměření)
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost IS Navision výhodou
  • Aktivní přístup, samostatnost, smysl pro pořádek
  • ŘP sk. B (aktivní řidič), ŘP na VZV výhodou

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 27 dní dovolené, 3 dny sick day, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v lokalitě, zvýhodněné tarify mobilního operátora pro rodinné příslušníky

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...