Elektroprojektant Blumenbecker Prag s.r.o.

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Tvorba a návrh kompletních elektroprojektů pro průmyslovou automatizaci (a pohony)
  • Odborný dozor při realizaci zakázek
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na celé zakázce podílí
  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po zakázkách po ČR i zemích EU

Co požadujeme:

  • VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Znalost a zájem o průmyslovou automatizaci, aplikace robotů nebo pohonů výhodou
  • Znalost EPlanu výhodou
  • Vyhl. 50 podmínkou (možno obnovení po uplynutí doby platnosti)
  • Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní firmy (Německo)
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), tříměsíční zkušební doba, po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Benefity: 6 týdnů dovolené na zotavenou, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v Praze, profesní školení, jazykové kurzy přímo ve firmě

Kontaktní formulář

Vyberte soubor...